kapitalohrid.mk

Почетна Станови Двособен стан во градба Бул.Туристичка 53 мкв

id:1344
Шифра
10 1014
Тип
Станови
Земја
Македонија
За
Продавање
Локација
Бул. Туристичка
Површина
53м2
Кат
1, 3, 4
Спални
1
Тераси
1
Бањи
1
Цена
EUR € 71,550

 Двособен источен стан во градба на Булевар Туристичка, 53 мкв.

Квадратура - 53 мкв. Кат - 1, 3 и 4. Ориентација - северозапад.

Распоред: дневна соба со трпезарија и кујна и излез на балкон, спална, бања, ходник и балкон.

Зградата се гради по најсовремени градежно - архитектонски стандарди, со високо квалитетни материјали. Зградата се наоѓа во непосредна близина на Хотел Фламинго.

Зградата е во градба со рок на примопредавање од 18 месеци. 

Совршен избор за семејно живеење или времен туристички престој. 

Доколку сте заинтересирани, контактирајте го нашиот агент.


Јазик

English Dutch French German Albanian Macedonian