kapitalohrid.mk

Почетна Станови Ексклузивно Трособен стан дуплекс 102 мкв

id:1071
Шифра
10 824
Тип
Станови
Земја
Македонија
За
Продавање
Локација
ул. Охридска бригада
Урбана заедница
9 8-ми Септември
Површина
102м2
Кат
2
Спални
2
Тераси
1
Бањи
1
Цена
EUR € 110,000

Екслкузивна понуда

Трособен комфорен стан во Охрид, во урбана зедница 8-ми Септември, на улица Охридска бригада бр.72, во близина на центарот на градот.

Површина 102 мкв. Кат 2+Ма без лифт. Ориентација југ-исток-запад.

Распоред: дневна со трпезарија со излез на балкон, кујна, 3 спални, бања и wc. Дневната и кујната се на кат 2 а спалните на мансарда.

Станот се наоѓа во зграда понова градба со ПВЦ прозори, дврени внатрешни врати, под плочки, надворешни ролетни.

Напомена: зградата нема паркинг.

Станот се продава делумно опремен.

Агенцијата поседува ексклузивно право на продажба на овој имот.

Доколку сте заинтересирани, контактирајте го нашиот агент.


Јазик

English Dutch French German Albanian Macedonian