kapitalohrid.mk

Почетна Станови Трособен стан на Бул.Туристичка 65 мкв

id:1345
Шифра
10 1015
Тип
Станови
Земја
Македонија
За
Продавање
Локација
Бул. Туристичка
Површина
65м2
Кат
1 и 2
Спални
2
Тераси
1
Бањи
2
Цена
EUR € 87,750

Трособен југоисточен стан во градба на Булевар Туристичка, 65 мкв.

Квадратура - 65 мкв. Кат - 1 и 2. Ориентација - југоисток. 

Распоред: дневна соба со трпезарија и кујна со излез на балкон, две спални соби, голема бања, тоалет, ходник и балкон.

Зградата се гради по најсовремени градежно - архитектонски стандарди, со високо квалитетни материјали. Зградата се наоѓа во непосредна близина на Хотел Фламинго.

Зградата е во градба со рок на примопредавање од 15/2025та година.

Совршен избор за семејно живеење или времен туристички престој. 

Доколку сте заинтересирани, контактирајте го нашиот агент.


Јазик

English Dutch French German Albanian Macedonian