kapitalohrid.mk

Почетна Станови Двособен стан во градба Бул. Туристичка 48 мкв

id:1343
Шифра
10 1013
Тип
Станови
Земја
Македонија
За
Продавање
Локација
Бул. Туристичка
Површина
48м2
Кат
1,2,3,4
Спални
1
Тераси
1
Бањи
1
Цена
EUR € 64,800

Двособен северозападен стан во градба на Булевар Туристичка, 48 мкв.

Квадратура - 48 мкв. Кат - 1, 2, 3 и 4. Ориентација - северозапад.

Распоред: дневна соба со трпезарија и кујна со излез на балкон, спална соба со излез на балкон, бања, ходник и балкон.

Зградата се гради по најсовремени градежно - архитектонски стандарди, со високо квалитетни материјали. Зградата се наоѓа во непосредна близина на Хотел Фламинго.

Зградата е во градба со рок на примопредавање од 12/2025та година. 

Совршен избор за семејно живеење или времен туристички престој. 

 

Доколку сте заинтересирани, контактирајте го нашиот агент.


Јазик

English Dutch French German Albanian Macedonian