kapitalohrid.mk

Почетна Станови Двособен комфорен опремен стан во Билјанини извори 63 мкв

id:1320
Шифра
10 1001
Тип
Станови
За
Продавање
Локација
Спортски центар Билјанини извори
Урбана заедница
8 Биљанини извори
Површина
63м2
Кат
5
Спални
1
Тераси
1
Бањи
1
Година на градба
2018
Цена
EUR € 88,000

Ексклузивна понуда

Двособен, комфорен, опремен, нов и светол стан во Охрид, урбана заедница Билјанини извори, на булевар Туристичка, спроти спортскиот центар  Билјанини извори.

Површина 63 мкв и тоа внатрешна станбена површина 56 мкв и балкон логија 7 мкв. Кат 5 со лифт. Ориентација запад. Паркинг.

Распоред: комфорна дневна со трпезарија и кујна со излез на балкон, спална, предсобје и балкон.

Карактеристики: станот се наоѓа во зграда новоградба изграден по најсовремени градежно архитектоски стандарди, со сигурносна влезна врата, пвц прозори, ламинатен под, дрвени внатрешни врати, звучна и топлотна изолација.

Станот се продава комплетно опремен со нов мебел и бела техника.

Во непосредна близина на станот има маркети, апотека, спортски центар, хотели, ресторани и плажи.

Одличен избор за семејно домување или времен престој за туристички потреби.

Доколку сте заинтересирани, контактирајте го нашиот агент.


Јазик

English Dutch French German Albanian Macedonian