kapitalohrid.mk

Почетна Станови Двособен источен стан 48 мкв во Лескајца

id:1314
Шифра
10 996
Тип
Станови
Земја
Македонија
За
Продавање
Локација
Лескајца
Површина
48м2
Кат
5
Спални
1
Тераси
1
Бањи
1
Цена
EUR € 48,000

Ексклузивна понуда:

Источен, светол стан со отворен поглед на Охрид и Калето, во Лескајца, 48 мкв. 

Површина: 48 мкв. Кат: 5ти без лифт. Ориентација: исток. Паркинг има. 

Станот располага со: 

- дневна соба, трпезарија со кујна и излез на балкон, спална соба, бања со прозорец и ходник.

Станот е комплетно реновиран и се продава делумно наместен.

Во станот има нова кујна и трпезариска маса и комплетно опремена бања.

Зградата е градена по ЈУС стандарди. 

Во близина на станот има: градинка, здравствени установи, школо, ул. Туристичка, мали и големи маркети итн. 

Совршен избор за помало семејство или времено сместување за туристички потреби.

Доколку сте заинтересирани, контактирајте го нашиот агент.


Јазик

English Dutch French German Albanian Macedonian