kapitalohrid.mk

Почетна Куќи Се нуди за изнајмување луксузна куќа со дворно место наспроти охридскиот аеродром

id:1309
Шифра
50 005
Тип
Куќи
Земја
Македонија
За
Издавање
Локација
Охридски аеродром
Цена
По договор

Се нуди за изнајмување луксузно опремена куќа на два ката и дворно место наспроти охридскиот аеродром, со поглед на Охридско езеро.

Куќата е на два ката со дворно место и паркинг. 

Распоред на приземјe: дневна соба со трпезарија и кујна со излез во двор, спална соба, бања и ходник. 

Рапоред на прв кат: првиот кат има сопствен влез во истиот одделен од приземјето, дневна соба со излез на балкон и излез во дворот, спална соба и бања. 

Дворот е опремен со летниковец и дел за релаксација каде е поставена фурна.

Куќата е опремена со најсовремен, луксузен мебел и бела техника, подно греење како и печка на пелети која со парно е поврзана на двата спрата. 

Месечна кирија за двата спрата заедно изнесува 300 евра.

Месечна кирија само за еден спрат изнесува 200 евра. 

Доколку сте заинтересирани, контактирајте го нашиот агент.


Јазик

English Dutch French German Albanian Macedonian