kapitalohrid.mk

Почетна Станови Четирисобен стан во строг центар 101 мкв

id:1303
Шифра
10 990
Тип
Станови
Земја
Македонија
За
Продавање
Урбана заедница
2 Центар
Кат
1
Спални
3
Тераси
2
Бањи
2
Цена
EUR € 115,000

Ексклузивна понуда: 

Прекрасен, луксузен, комотен стан, 101 мкв во строгиот центар на Охрид, кај старото кино.

Површина: 101 мкв. Кат: прв.  

Станот располага со: дневна соба со трпезарија и излез на балкон, одделна кујна, три спални соби од кои едната спална соба излегува на балкон, две бањи, ходник и два балкони. 

Станот се продава опремен со најсовремен мебел и бела техника.

Околу станот има: Охридската чаршија, Општина Охрид, секаков вид продавници, здравствени установи, училишта итн.

Совршен избор за поголемо семејство или времено сместување за туристички потреби. 

Доколку сте заинтересирани, контактирајте го нашиот агент.


Јазик

English Dutch French German Albanian Macedonian