kapitalohrid.mk

Почетна Станови Трособен стан 68 мкв Езерски Лозја, Струга

id:1280
Шифра
10 978
Тип
Станови
Земја
Македонија
За
Продавање
Локација
Езерски Лозја, Струга
Површина
68м2
Спални
2
Тераси
1
Бањи
1
Цена
EUR € 49,000

Ексклузивна понуда:

Трособен наместен стан, 68 мкв, на Струшката ривиера, во туристичката населба Езерски Лозја, Струга. 

Површина: 68 мкв. Кат: приземје. Паркинг: има. Ориентација: Запад.

Станот се наоѓа во елитната струшка населба " Езерски Лозја" која се наоѓа на Струшката ривиера. 

Вкупната површина на станот изнесува 68 мкв од кои: површина на стан 53 мкв и балкон 15 мкв со право на владение. Во имотен лист е запишана станбената површина. 

Распоред: Дневна со кујна и трпезарија, две спални соби, бања, ходник и балкон. 

Карактеристики: станот е во одлична состојба и се продава комплетно наместен.

Прекрасна локација и одличен избор за семејно живеење или времено сместување за туристички потреби. 

Доколку сте заинтересирани, контактирајте го нашиот агент.


Јазик

English Dutch French German Albanian Macedonian