kapitalohrid.mk

Почетна Станови Двособен стан со поглед на езеро во населба Рача, Охрид

id:1272
Шифра
10 973
Тип
Станови
Земја
Македонија
За
Продавање
Урбана заедница
16 Рача
Кат
4
Спални
1
Тераси
1
Бањи
1
Цена
По договор

Ексклузивна понуда:

Двособен стан со непречен поглед на Охридско езеро во населба Рача, Охрид.

Површина: 48 мкв. Кат: четврти ( мансарда ) со лифт. Ориентација: југ. Паркинг: има.

Прекрасен стан на мирно место, совршен за релаксација. 

Станот располага со: дневна соба со кујна и трпезарија, ходник, бања и балкон. Дневната соба и спалната соба имаат излез на балкон, а и двете имаат поглед кон езеро. 

Станот е луксузно опремен и има можност истиот да се продаде наместен или празен, по желба на купувачот. 

Зградата е релативно нова и е градена по најсовремени градежно - архитектонски стандарди и располага со сопствен паркинг. 

Одличен избор за семејно живеење или времено сместување за туристички потреби. 

Доколку сте заинтересирани, контактирајте го нашиот агент.


Јазик

English Dutch French German Albanian Macedonian