kapitalohrid.mk

Почетна Станови Трособен јужен стан 72 мкв Билјанини извори

id:1266
Шифра
10 967
Тип
Станови
Земја
Македонија
За
Продавање
Урбана заедница
8 Биљанини извори
Површина
72м2
Спални
2
Тераси
1
Бањи
1
Година на градба
2023
Цена
EUR € 82,800

Трособен јужен стан во изградба, во населба Бејбунар, 72 мкв.

Површина: 72 мкв. Ориентација: југ. Кат: високо приземје. 

Станот се наоѓа на атрактивна локација, реон Билјанини извори, на 5 минути од крајбрежјето на Охридско езеро. 

Рапоред: Дневна со трпезарија и кујна, две спални соби, бања, балкон и ходник.

Во близина на станот има: градинка, музичко училиште, маркети, ресторани, хотели, бензиска пумпа, салони за убавина, теретани, спортски центар итн. 

Објектот е во изградба и истиот се гради по најсоремени градежно архитектонски стандарди.

Одличен избор за семејно живеење или времено сместување за туристички потреби. 

Доколку сте заинтересирани, контактирајте го нашиот агент.


Јазик

English Dutch French German Albanian Macedonian