kapitalohrid.mk

Почетна Станови Трособен стан Билјанини извори 58 мкв

id:1241
Шифра
10 953
Тип
Станови
Земја
Македонија
За
Продавање
Урбана заедница
8 Биљанини извори
Површина
58м2
Кат
приземје
Спални
2
Тераси
1
Бањи
2
Година на градба
2022
Цена
По договор

Трособен стан 58 мкв Билјанини извори.

Површина 58 мкв. Кат: приземје. 

Станот се наоѓа на атрактивна локација, реон Билјанини извори.

Распоред: дневна со кујна и трепзарија со излез на балкон, две спални соби, бања, тоалет и ходник.

Во близина на станот има: музичко училиште, градинки, супер маркети, здравствени установи, салони за убавина, теретани итн.

Објектот е во изградба со рок на примопредавање две години и истиот се гради по најсовремени градежно архитектонски стандарди.

Одличен избор за семејно живеење или за времено сместување за туристички потреби.

Доколку сте заинтересирани, контактирајте го нашиот агент.


Јазик

English Dutch French German Albanian Macedonian